درباره ما

تاریخچه، اهداف و نگاهی به آینده

وبگاه ایران آتا در فروردین ماه سال 1391 فعالیت خود را در زمینه اطلاع رسانی و انتشار محتوای علمی، پژوهشی،‌ آزمایشگاهی و تحقیقاتی و نیز مطالب و اخبار مرتبط با فناوری های پیشرفته به زبان فارسی آغاز نمود و از تمامی کاربران وب دعوت به انتشار دانسته ها و تجربیاتشان کرد.

وبگاه ایران آتا تا کنون حدود 400 پست دارد که بسیاری از آنها ترجمه متون خارجی به زبان فارسی هستند. امیدواریم با همکاری محققین، پژوهشگران و ایده پردازان ایرانی بتوانیم دانش، ایده ها، یافته ها و دست‌آوردهای آنان را نیز اطلاع رسانی نماییم.

منابع مالی و حامیان

وبگاه ایران آتا به هیچ سازمان، نهاد و یا گروهی وابسته نمی‌باشد و تمامی هزینه های آن توسط مدیران ایران‌آتا پرداخت می‌شود. شما نیز می‌توانید به جمع حامیان مالی ما بپیوندید.

سلب مسئولیت

اطلاعات و مطالب علمی مربوط به حوزه سلامت نیز در این وبگاه منتشر می‌شود. ایران آتا هیچ تضمینی در رابطه با محتوای منتشر شده ندارد. سعی می‌شود از انتشار محتوای غیرمعتبر جلوگیری شود. اطلاعات پزشکی یا روانشناسی که در این وبگاه در اختیار شما قرار گرفته است نمی‌تواند جایگزین مشاوره پزشک و ارائه دهنده های مراقبت‌های بهداشتی حرفه ای باشد. با وجود سلب مسئولیت درباره محتوای منتشر شده در این وبگاه، ما خود را متعهد به ارایه مطالبی می‌کنیم که برای خواننده گرامی مفید باشد.

ارتباط با مدیران

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.