بیایید با صرف زمانی اندک قدرت شنیداری، گفتاری و ادراک خود از زبان انگلیسی را تقویت کنیم! تعطیلات متعدد تقویم و اوقات فراغت، بهترین فرصت برای تقویت زبان انگلیسی است.

اگر مایلید تا در خانه، پشت کامپیوتر دوست‌داشتنی‌تان در حالی که لم داده‌اید، قدرت شنیداری، تکلم و اندوخته کلمات انگلیسی‌تان را به طور حیرت‌آوری تقویت کنید، با ما همراه باشید!

پیشنهاد امروز ما www.englishcentral.com است. در این سایت می‌توانید به رایگان عضو شده، ویدئوهای دلخواه خود را انتخاب کرده، آنها را جزء به جزء بشنوید، کلمات آنرا تکرار کنید، معنی هر لغت ناآشنا را به همراه تلفظ صحیح بارها و بارها ببینید و گوش‌کنید تازه، با توجه به توانایی گفتاری‌تان جایزه بگیرید و رتبه خود را در بین سایر کاربران بالا و بالاتر ببرید.

English Central منابع خود را به چهار دسته کلی تقسیم کرده است: زبان انگلیسی تجاری، سفر و گردشگری، مسائل اجتماعی و رسانه. پس اگر در حال گذراندن دوره‌ی تخصصی در زمینه کاری یا تحصیل هستید، بهترین گزینه برای پیشی‌گرفتن از بقیه رقبا همین سایت است!

کافی است یکی از ویدئوهای سایت را انتخاب و قدری صبر کنید تا بارگذاری شود. حال در کادر پایین تمامی زیرنویس‌ها جزء به جزء آمده است. می‌توانید بعد از شنیدن هر جزء، با استفاده از میکروفون متن را تکرار کرده و امتیاز بگیرید. حتی قادرید تا صدای خود را با صدای اصلی مقایسه کنید؛ جالب اینکه کلماتی که به درستی نگفته‌اید به صورت چشمک‌زن درمی‌آید. اگر زیرنویس‌ها حواستان را پرت می‌کند، خب آنها را مخفی کنید!

برای یافتن معانی کلمات ناآشنا نیازی به فرهگ لغت نیست و بر روی هر یک از آنها کلیک بزنید تا توضیحات جامع در کنار تلفظ صحیح آن به شما ارائه شود. علی‌رغم عادی بودن، اگر به نظرتان سرعت ویدئوها زیاد است، می‌توانید بر روی نشان هلزون کلیک بزنید و آنها را با سرعت آهسته‌تر ملاحظه کنید. جای هیچ نگرانی نیست، می‌توانید با هر سطحی از زبان انگلیسی، متوسط تا پیشرفته، از این سایت بهره کافی و شایسته را ببرید.