به نظر شما یک قاب خوب برای آی‌پد علاوه بر مقاوم بودن دربرابر ضربات احتمالی و محافظت در شرایط بد آب و هوایی، دیگر چه ویژگی خوبی می‌تواند داشته باشد؟

طراحی زیبا ویژگی برتری است، ولی آنچه باعث شده است در این پست به معرفی قاب Kudo بپردازیم قابلیت شارژ خورشیدی آیپد شما می‌باشد.

KudoCase که در سه نسخه برای iPad، iPad 2 و New iPad ‌ساخته شده است، دارای تکنولوژی جدید جوهر خورشیدی با قابلیت تبدیل نور داخل و بیرون از خانه به انرژی الکتریکی و شارژ آی‌پد های اپل می‌باشد.

استفاده نوآورانه از فن آوری های جدید خورشیدی برای تبدیل نور به انرژی استفاده شده در این قاب به کاربران iPad این امکان را می‌دهد که استفاده 10 روز متوالی بدون اتصال به برق را به رخ دیگر کاربران بکشند!

با این قاب، قابليت انتقال تصوير HDMI نیز به iPad شما متصل می‌شود. به سادگی می‌توان آیپد را به هر تلویزیون یا پروژکتور با ورودی استاندارد HDMI متصل کرد.

Kudo خود دارای باتری پشتیبان می‌باشد که درهرلحظه به صورت خودکار شارژ می‌شود.

این قاب بسیار کاربردی دارای گیره نگهدارنده می‌باشد که می‌تواند آی‌پد شما را سرپا نگهدارد، تا راحت‌تر با قرار دادن iPad بر روی یک میز فیلم نگاه کنید یا اینکه بر روی میز آشپزخانه دستورالعمل های وبگاه آشپزی مورد علاقه تان را مشاهده کنید.

موقعیت صفحه کلید با زاویه 15 درجه باعث می‌شود تا در هنگام تایپ با این قاب تفاوت شگفت انگیزی را در سرعت و راحتی در تایپ احساس کنید.

kudo علاوه بر شارژ خورشیدی آی‌پد شما، می‌تواند دوربین، هدست، تلفن همراه و دیگر دستگاه های الکترونیکی که در حال خاموش شدن هستند را شارژ مجدد نماید.

این قاب ویژگی های جالب دیگری هم دارد که می‌توانید در وبگاه سازنده آن بیابید.