Take a fresh look at your lifestyle.

تور رایگان آخر هفته: از موزه ملی تاریخ طبیعی آمریکا دیدن کنید!

موزه ملی تاریخ طبیعی

موزه ملی تاریخ طبیعی آمریکا یکی از مراکز فرهنگی این کشور است که در شهر واشنگتن دی‌سی قرار دارد. این موزه در سال 1910 توسط موسسه اسمیتسونین افتتاح شده است. 364 روز سال درهای این موزه به روی علاقه مندان باز است و این سبب شده تا عنوان پربازدیدترین موزه ملی جهان را به خود اختصاص دهد.

این موزه دارای مجموعه بزرگی از 126 میلیون نمونه از گل و گیاه، حیوانات، فسیل ها، مواد معدنی، سنگ ها، شهاب سنگ ها و مصنوعات فرهنگی انسان‌ها است که توسط بیش از هزاران دانشمند و پژوهشگر جمع‌آوری شده و نگه داری می‌شود.

وبگاه این موزه امکان بازدید مجازی و 3بعدی از این موزه را فراهم کرده است. همین حالا سری به موزه ملی تاریخ طبیعی آمریکا بزنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بدون نظر
 1. Seyyed می گوید

  باید جالب باشه، اما حجم اینترنت رو خیلی کم می کنه!

 2. انسان‌پرست می گوید

  اگر آمریکا تا به حال موزه ای برای جنایات انسانیش ساخته بود احیانا الان ده ها برابر این موزه وسعت داشت

  1. اوس مجید می گوید

   احسنت. حق با شماست.

  2. مهری می گوید

   خداییش پست یه طرف این جمله شما یه طرف حاجی! دمت گرم.

  3. انسان می گوید

   جناب انسان پرست..شما اگه میتونی یک موزه در باره خدمات انسانی ایران معاصر بساز..البته به جز کمک های مالی به لبنان و سوریه و ونزوئلا…عذر میخواهم اصلا درباره خدمات انسانی به خود ایرانی ها. در ضمن همینکه الان پشت کامپیوترت نشستی و به اینترنت وصل میشی از خدمات همین جنایتکاران هستش. به جای اینکه به دشمن از پشت کیبورد حمله کنی بگو کل جهان اسلام ( منظورم چند قرن اخیر) خدمات انسانی درمانی صنعتی اش بیشتر بوده یا این جنایتکاران. این کشورها مسلما جنایت هم انجام دادند اما دلیل نمیشه تنبلی و بی خاصیتی خودومونو اینجوری توجیه کنیم بعد یه عده بیکار تر برای این شعار ها کف بزنند. امیدروام این کامنت منتسشر بشه..فبشر عبادالذین یستمعون القول…

 3. maedeh می گوید

  مطلب خوبی بود و توضیحا خوبی داشت موفق باشید