شبکه های اجتماعیگاهی شرایطی پیش می‌آید که تصمیم می‌گیرید از شبکه های اجتماعی خداحافظی کنید و اکانت های خود را پاک کنید. در این پست سعی داریم راهنمای ساده ای برای حذف اکانت‌تان در شبکه های اجتماعی مختلف را ارائه کنیم.

حذف اکانت فبسبوک

برای حذف اکانت فیسبوک‌تان بر روی دکمه حذف اکانت در اینجا کلیک کنید و رمزعبور و کپچای موجود را وارد کرده و دکمه تایید را بزنید. حال تنها کاری که باید انجام دهید این است که تا 14 روز وارد اکانت خود نشوید تا پاک شود.

حذف اکانت توییتر

در صفحه تنظیمات توییتر لینک به صفحه غیرفعال سازی اکانت وجود دارد. در این صفحه می‌توانید اکانت توییتر خود را غیرفعال کنید. اکانت و نام کاربری توییتر شما تا 30 روز قابل بازگردانی است. برای حذف اکانت بایستی تا یک ماه وارد اکانت خود نشوید.

حذف اکانت فرندفید

به صفحه حذف اکانت فرندفید مراجعه کنید. فیلدهای موجود را پرکرده و دکمه حذف اکانت را فشار دهید تا به طور کامل از فرندفید پاک شوید.

حذف اکانت دلیشز

برای حذف اکانت خود در وبگاه delicious کافی است به صفحه غیرفعال سازی اکانت بروید. اطلاعات شما تا چند روز پاک می‌شوند.

حذف اکانت لینکدین

در بخش تنظیمات اکانت بر روی Close Your Account کلیک کرده و در صفحه بعد بر روی دکمه Continue کلیک کنید. حال روی Verify Account کلیک کرده و نهایتا دکمه Close Account را بفشارید.

حذف اکانت پینترست

در صفحه تنظیمات بر روی دکمه Deactivate Account سپس تیک حذف اکانت را بزنید و دکمه زیرین را بفشارید.

حذف اکانت گوگل+

به بخش تنظیمات حساب گوگل خود بروید. در بخش مدیریت حساب بر روی گزینه نمایه و ویژگی‌های +Google مرتبط حذف شود کلیک کنید. در صفحه ای که باز توضیحات را مطالعه کرده و تیک مربوطه را بزنید و سپس سرویس گوگل+ را حذف کنید.

حذف اکانت مای اسپیس

در بخش تنظیمات اکانت روی گزینه Cancel Account کلیک کنید. در صفحات بعدی هم چندبار بایستی بر روی دکمه Cancel Account کلیک کنید تا ایمیل تایید حذف اکانت برایتان ارسال شود. برای حذف اکانت روی لینکی که به ایمیل تان ارسال شده کلیک کنید و در صفحه ای که باز می‌شود ایمیلتان را وارد کرده و گزینه لغو اکانت را بزنید.

حذف اکانت Hi5

در بخش تنظیمات های‌فایو لینک حذف اکانت وجود دارد. در این صفحه روی گزینه Yes… کلیک کنید تا اکانت شما حذف شود.

حذف اکانت اورکات

برای حذف اکانت اورکات اینجا کلیک کرده و وارد حساب گوگل خود شوید. در صفحه ای که باز می‌شود تیک موافقت خود را برای حذف اورکات زده و روی دکمه Remove orkut کلیک کنید.

حذف اکانت یاهو

به این صفحه مراجعه کنید. ایمیل و پسورد خود را وارد کنید. سپس کپچا را پر کرده و دکمه Terminate this Account را بزنید تا حساب یاهو شما حذف شود.

حذف اکانت جیمیل

به صفحه ویرایش حساب گوگل مراجعه کنید. امکان حذف جیمیل، حذف تاریخچه وب و نیز امکان حذف تمام سرویس های گوگل در این صفحه وجود دارد.