اگر می خواهید تا فایل های PDF خود را سریع و بی دردسر و آن هم به صورت آنلاین ویرایش کنید؛ یعنی قسمت‌های ضائد آنرا حذف کرده، بعضی جملات را هایلایت و دور پاراگراف‌های مهم خط قرمز بکشید، یا اینکه نظر خود را در گوشه‌ای از صفحه درج و خیلی کارهای دیگر با ما همراه باشید. پیشنهاد امروز ما نیازی به نصب و دردسرهای اینچنینی ندارد و می‌توانید در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسید. پس اگر می‌خواهید دستتان گرم شود فعلا سری به سایت pdfescape.com بزنید.

مواد لازم:

تنها چیزی که نیاز دارید یک مرورگر و اتصال اینترنت است، همین! فرقی نمی‌کند که مرورگر دلخواهتان چیست، اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، کروم یا اپرا. جالب اینکه حتی نیازی به بروز بودن آن هم ندارید، pdfescape مرورگرهای قدیمی را به خوبی مرورگر های جدید پشتیبانی می‌کند.

طرز پخت:

اصلاً هراس به دل راه ندهید، ویرایش فایلهای PDF به سادگی درست کردن املت است! تنها کافی است وارد سایت شده، فایل PDF مورد نظر را از رایانه یا به طور مستقیم از اینترنت، بارگذاری نمایید. تازه اگر در سایت عضو شده باشید، امکان ادامه ویرایش بر روی فایل‌های قبلی نیز وجود دارد. بعد از این مرحله وارد محیط ویرایشگر می‌شوید، این شما و این فایل PDF.

فوت آخر:

با وجودی که می‌توان بدون عضویت هم از خدمات رایگان سایت به طور کامل استفاده کرد، در صورت عدم عضویت، تمام فایل‌ها و تنظیمات، پس از خروج پاک می‌شود. پس اگر مایلید تا ادامه کار ویرایش را بعداً انجام بدهید یا فایل‌های ویرایش شده را با دوستانتان به اشتراک بگذارید بهتر است چند دقیقه‌ای را صرف عضویت رایگان آن کنید!

http://www.pdfescape.com