هر کسی ایده ها و علایق خاص خودش را دارد، مثلا یکی کارش طراحی است و دیگری به آزادی نرم افزاری علاقه دارد و یک نفر هم عاشق چه‌گوارا هست. توی همین دنیای مجازی یکی از دوستانم دلباخته شهید همت است و یکی دیگر کارش ترول‌ بازی هست و آن دیگری لوگوی خاص خودش را دارد و یک نفر هم تو فاز عشق و عاشقی هست و …

اما آنچه بین همه این‌ها یکی هست، حسی است که نسبت به ایده هایشان دارند: آنها می‌خواهند ایده هایشان دیده شود! مثلا توی آواتار دوست کاراته کارم همیشه یک کاراته کار دیده می‌شود یا توی آواتار دوست عکاسم او را با دوربین می‌بینم و …

اینجا (در دنیای مجازی) ما با نوشته ها، عکس‌ها، آواتار و … ایده هایمان را به دیگران نشان می‌دهیم، این در حالی است که بسیاری از ما در دنیای حقیقی قادر به اشتراک ایده هایمان نیستیم!

نظرتان در مورد پوشیدن تی‌شرتی که ایده تان بر روی آن نقش بسته باشد چیست؟ ولی آیا چنین ‌تی‌شرتی را می‌توانید از بازار پیدا کنید؟ نظرتان در مورد طراحی تی‌شرت خودتان چیست؟ بلی تی‌شرتی را بپوشید که خودتان طراحی کرده اید و ایده شما را نشان می‌دهد!

وبگاه picuu به شما کمک می‌کند تا ایده هایتان را به کاربران دنیای حقیقی نیز نشان دهید. همه چیز خیلی ساده است، در picuu.com ثبت‌نام کنید و پس از ورود میزبان طرح خود را از میان تی‌شرت، لیوان، ماگ، پد و … انتخاب کرده و دکمه “شروع طراحی” را بفشارید. طرح ایده تان از روی رایانه آپلود کرده و بر روی سطح مورد نظر جای دهید و در آخر طرح‌تان را به سبد خرید اضافه کرده و هزینه چاپ طرح بر روی سطح موردنظر را پرداخت کنید. حال صبر کنید تا پستچی درب منزل‌تان را به صدا درآورد.

همچنین شما می‌توانید در پیک‌یویو طرح ها و ایده هایتان را به فروش برسانید! علاوه بر کسب درآمدی که با چاپ طرح هایتان خواهید داشت، شما می‌توانید ایده خودتان را نیز تبلیغ کنید. فکرش را بکنید صدها نفر از سراسر ایران تی‌شرتی را می‌پوشند که شما طراحی کرده اید و ایده شما بر روی آن نقش بسته است.

ایده های پیشنهادی ما برای چاپ بر روی تی‌شرت را هم ببینید!