stickyphoto

در این پست قصد دارم شما را با سرویس آنلاین جالبی آشنا کنم. این سرویس اینترنتی ایرانی که StickyPhoto نام دارد، به شما کمک می‌کند تا ایده ها و خاطرات خود را چسبناک یا به عبارت دقیق‌تر آهنربایی کنید!

اجازه دهید با درب یخچال شروع کنم! احتمالا شما هم دیده اید که بعضی‌ها بر روی درب یخچال خانه خود اشکال تزئینی مغناطیسی می‌چسبانند، شاید هم خود شما این تجربه را داشته اید. اما نظر شما در مورد اینکه به جای گل و پروانه و اقسام میوه‌ها، چیزی که متعلق به خود شماست را به درب یخچال بچسبانید چیست؟!

مثلا نظر شما درمورد عکس خود شما یا هر یک از اعضای خانواده تان چیست؟ یکی از عکس‌هایی که شما را به یاد خاطره ای خوب می‌اندازد. شاید هم عکس بازیگر یا فوتبالیست مورد علاقه تان را بخواهید بر روی درب یخچال خود بچسبانید. راستی به عکس دخترخاله کوچک و بامزه دوساله تان هم فکر کنید! حتی می‌توانید جمله ای معروف و تاثیرگزار از یکی از بزرگان و یا حتی یکی از جملات خاص خودتان را آهنربایی کنید!

خوب حالا به این فکر کنید که خاطرات و ایده های شخصی آهنربایی‌تان را دیگر کجا می‌توانید بچسبانید! بر روی کیس کامپیوتر، درب اتاق یا روی پنجره، تخته وایت بورد و … خوب هر جایی که آهنی باشد می‌تواند میزبانی برای نگهداشتن ایده ها و خاطرات شما باشد.

stickyphoto

اما چطوری می‌توانیم ایده ها و خاطراتمان را آهنربایی کنیم؟ کافی است به سایت StickyPhoto مراجعه کنید و یکی از آلبوم‌های 1، 2، 4 و یا 6 تایی را انتخاب کرده و تصاویر مورد نظرتان را با فرمت jpg آپلود کنید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمتر از هفت روز کاری سفارش خود را، در هر کجای ایران که باشید در درب منزل خود دریافت کنید.

stickyphoto

راستی StickyPhoto امکان ارسال کارت هدیه برای دوستان و آشنایان‌تان را هم فراهم کرده است و می‌توانید با خرید کارت هدیه دوستان خود را شگفت زده کنید.

قیمت هر آلبوم StickyPhoto تنها 14هزار تومان است. اما برای 30 نفر از خوانندگان وبگاه ایران‌آتا که دیدگاه و ایده خود برای استفاده از این سرویس را در ادامه همین پست ارسال کنند، کارت تخفیف 20 درصدی ارسال می‌گردد.