تولد یکسالگی ایران آتاامروز یک سال از زمان انتشار اولین پست در وبگاه ایران آتا گذشت و حال این پست 428 ام است. این یعنی در سالی که گذشت بیش از یک پست در روز منتشر کردیم! تا این لحظه هم 1010 دیدگاه برای نوشته ها ثبت شده، این هم یعنی بیشتر از 2 دیدگاه برای هر پست!

از زمان انتشار اولین پست تا الان 33 نفر توی ایران آتا پست گذاشتند، که شخصا از همه عزیزان تشکر می‌کنم و امیدوارم همچنان وبگاه ایران آتا و خوانندگان عزیز این سایت را با نوشته های خود مورد عنایت و بزرگواری قرار بدهند. از دیگر دوستانی هم که علاقه ای برای انتشار تجربیات مفید زندگی شان دارند دعوت می‌کنیم به جمع ما اضافه شوند.

از همه دوستان، مدیران سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که به معرفی ایران آتا پرداختند ویا به نوشته های ایران آتا لینک دادند، تشکر می‌کنم و درخواست دارم این بزرگواری را در آینده از ما دریغ نکنند. همین‌طور از همه کسانی که ما را در شبکه های اجتماعی همراهی و لایک و پلاس و بازنشر کردند هم تشکر می‌کنم.

از حامیان مالی هم که بدون هیچ چشم‌داشتی کمک کرده اند تا هزینه های نگهداری این سایت برآورده شود نیز سپاسگزاری می‌کنم.

در ایران آتا تلاش کردیم چون هزاران وبلاگ و وب‌سایت فعال دیگر وب فارسی به تولید محتوایی متفاوت بپردازیم که البته شاید در این راه چندان موفق نبودیم. نوشتن توی ایران آتا برای شخص خودم خیلی مفید بود و باعث شد دوستان خوبی پیدا کنم (که همین‌جا از همشون تشکر می‌کنم) و خاطرات خوبی با ایران آتا در این یک‌سال کسب کردم و خوشحالم که دامینی که ‘برای فروش ثبت کرده بودم’ را کسی نخرید!

درصورتی که پیشنهاد یا سوالی در مورد این وبگاه داشتید خوشحال می‌شویم از طریق بخش نظرات یا صفحه تماس با ما از نظرات شما آگاه شویم. برای همه شما دوستان و همراهان آرزوی بهترین‌ها رو دارم و امیدوارم ایران آتا را تنها نگذارید. شاد و خوش دل باشید!