نویسنده مهمانبا سلام. از شما کاربر گرامی برای ارسال پست مهمان در ایران آتا دعوت کرده‌ایم. هدف از ایجاد وبگاه ایران‌آتا.کام اشتراک دانسته‌ها و تجارب شخصی برای افزایش آگاهی و دانش در جامعه بوده است. در راستای همین هدف از تمامی ایرانیان سراسر جهان دعوت می‌کنیم تا دانسته‌ها و تجارب مفید خود را در ایران‌آتا منتشر کنند.

چه کسانی می‌توانند مطلبی در ایران‌آتا منتشر کنند؟

خود شما. نوشتن در مورد موضوعی خاص تفاوت زیادی با صحبت کردن در مورد آن ندارد. درصورتی که دارای مهارت‌های نوشتاری هستید و تجربه و دانشی دارید که دوست دارید دیگر هم‌میهنان‌تان نیز از بهره‌مند شوند، همین حالا با ما تماس بگیرید.

قرار نیست مطالب و مقالات ارسالی بسیار طولانی باشند، مهم این است که شما چیزی برای گفتن و اشتراک گذاشتن داشته باشید. یک یافته شخصی، یک ایده نو و یا حتی یک نوشته خوب به زبانی دیگر که آن را به پارسی برگردانید.

در انتهای نوشته ها بخش “درباره نویسنده” قرار دارد که از طریق بخش پروفایل در کنترل‌پنل شخصی‌تان می‌توانید اطلاعاتی در مورد خودتان و نیز لینکی به پروفایل خارجی و یا وبلاگ شخصی‌تان را در آن قرار دهید.

نوشته ها پس از بررسی از لحاظ قواعد نوشتاری و املایی در وبگاه قرار می‌گیرند. همچنین نوشته‌ها نباید پیش‌تر در اینترنت منتشر شده باشند.

خوشحال می‌شویم این وبگاه را به دوستان خوش‌ذوق و اهل قلم خود نیز معرفی کنید. برای شما و همه فعالان و تولیدکنندگان محتوای وب فارسی آرزوی شادی و موفقیت داریم.