با ربات تلفن Botiful در آینده ای نه چندان دور دیگر نگران فواصل نخواهید بود. وقتی از خانواده و عزیزانتان دور هستید تنها ارتباط رایگان استفاده از اسکایپ (تلفن اینترنتی) است.

Botiful یک ربات تلفن همراه است که از طریق اسکایپ کنترل می‌شود و بسیار هم سرگرم کننده خواهد بود که از راه دور با دیگران ارتباط برقرار کنید کافی است نرم افزار اسکایپ را بر روی موبایل خود نصب کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید.

به سادگی با اتصال موبایلتان به Botiful مخاطب شما متوجه می‌شود که با ربات آن‌لاین هستید و وقتی با کسی که آن هم از این ربات استفاده می کند تماس بگیرید یک رابط بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود که با استفاده از این رابط می‌توانید ربات طرف مقابل را حرکت دهید و نیز موقعیت صفحه نمایش را کنترل کنید.

ربات اسکایپ botiful

این ربات تنها یک وسیله لذت بخش برای تماس نیست بلکه برای هر چیزی که فکرش را بکنید می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. مثلا با آن می‌توانید از راه دور بچه های خود را تماشا کنید و حتی این ربات برای آنها می‌تواند جنبه اسباب بازی داشته باشد و در حین ارتباط حتی با آنها بازی کنید یا سربه سر حیوانات یا دیگران بگذارید و به خاطر ظاهر جمع و جورش به هر جایی که دسترسی به آن برای شما غیر ممکن است، می‌توانید دسترسی پیدا کنید. مثلا زیر ماشین می‌تواند برود و اگر هم کسی این ربات را در اطراف شما داشت می توانید از طریق آن به آسانی آن را پیدا کنید.

Botiful با ظاهر با مزه اش در رنگ های سفید، قرمز، آبی و یا ترکیبی از این رنگ ها موجود است و طبق معمول هم حق انتخاب با شماست. البته قیمت این ربات زیاد ارزان نیست و حداقل 199 دلار است. جالب اینجاست که این ربات تصویر شما را به خاطر می‌سپارد و احتمالا نزدیکترین کس به شما خواهد بود. بنابراین اگر از بچه هایتان دور هستید و قصد دارید با آنها باشید و از لحظات با آنها و حتی دیگران لذت ببرید این ربات یک سرمایه گذاری با ارزش است.