Take a fresh look at your lifestyle.

راهنمای مشاهده تمامی برنامه های فروشگاه ویندوز 8 بدون محدودیت

فروشگاه ویندوز 8ما می‌توانیم به بسیاری از برنامه های کاربردی از فروشگاه ویندوز 8 دست یابیم. برخی برنامه ها در سیستم عامل شما وجود ندارند. مردم در مناطقی خاص به منابع خاص دسترسی دارند. ویژگی که دسترسی به برنامه ها را محدود می کند موقعیت (Location) نام دارد. شما می‌توانید آن را از فهرست برای نمایش تمامی برنامه ها تنظیم کنید. این فرایند در اجرا بسیار ساده است.

ما می‌توانیم تغییرات شرح داده شده را تنها در ویندوز 8 آر تی ام مشاهده نماییم. نگارش پیش نمایش مشتری (Consumer Preview) برخی گزینه ها را ارائه می‌کند. آنها هیچ گونه تغییر و اصلاحی را در رفتار سیستم عامل اعمال نمی‌کنند.

تنظیمات ویندوز 8چگونگی انجام کار

نخست به فروشگاه ویندوز 8 بروید. برای مشاهده نوار Charms می‌توانید از میانبر “کلید ویندوز + C” استفاده کنید.

بر روی “تنظیمات” (Settings) کلیک کنید. سپس “الویت ها” (Preferences) را انتخاب نمایید.

بخش “آن را برای یافتن برنامه ها به زبان های مورد نظرم آسان تر ساز” (Make it easier to find applications in my preferred languages) را روی صفحه بیاورید. سپس آن را غیر فعال کنید.

پس از آن صفحه تنظیمات را ترک کنید. اینک فروشگاه، فهرست برنامه ها را به روز رسانی می‌کند. چند دقیقه برای آن صبر کنید.

هنگام اجرای مراحل بالا، برخی برنامه ها ممکن است از فهرست کنار روند. برنامه شامل اطلاعات منحصر به فرد و پایگاه داده های اطلاعاتی برای دیگر مکان ها است.

فعال سازی همه برنامه های ویندوز 8

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بدون نظر
  1. amin می گوید

    با سلام خدمت شما و همکاران من این کارو کردم جواب داد ولی وقتی میخواهم برنامه ای را انتخای کنم بعد از مدتی این هشدار می آید sorry,this app is no longer available . Browse Windows Store for more apps لطفا کمکم کنید

  2. amin می گوید

    با سلام
    وقتی من به تنظیمات میرم گزینه ی Preferences رو پدا نمیکنم
    help my