چند بار اتفاق افتاده تا الان که میل خودتون را باز کنید و با انبوهی از ایمیل های تبلیغاتی روبرو بشید؟ گاهی چنان زیاد هستند که پیدا کردن ایمیل های اصلی بین اونها به یه کار طاقت فرسا تبدیل میشه و از اون سخت تر تحمل این ایمیل های بی مصرف هست.

تا حالا فکر کردین که این ارسال کننده های ایمیل تبلیغاتی آدرس شما را از کجا پیدا کردند؟ خوب خیلی ساده است بهتره که اول یه نگاهی به اینجا بندازین، می‌بینید که شرکت های زیادی هستند که کار تبلیغات از طریق ایمیل انجام می‌دهند و انبوهی از آدرس ها را در پایگاه داده خود دارند که این ایمیل ها را به آنها ارسال می‌کنند و آدرس شما را هم به سادگی و بر خلاف قوانین از فروم ها و سایت‌هایی که شما در آن ثبت نام می‌کنید به دست می آورند و چون اکثرا ایمیل فعال سازی ارسال می‌کنند نمی توان از ایمیل های ساختگی استفاده کرد.

ثبت ایمیل جدید در سرویس های معروف مثل جیمیل یا یاهو خیلی دردسر داره و وقت گیر و اکثر کاربرا به ناچار از ایمیل اصلی خودشون استفاده می کنند. کسانی هم هستند که از یه آدرس به عنوان ایمیل فرعی استفاده می‌کنند که اون هم مشکلات خاص خودش را داراست.

امروز به فکر افتادم که احتمالا باید سایتی باشه که ایمیل موقت با شرایط ثبت نام خیلی آسان وجود داشته باشه در حدی که شما فقط بتوانید ایمیل فعال سازی را از اون دریافت کنید.

۱- http://www.maileater.com

به سرعت و سادگی هرچه تمام‌تر ایمیل موقت خود را دریافت کنید، البته این سایت فقط از ایمیل ورودی پشتیبانی می کند.

۲- http://www.spambox.us

آدرس ایمیل واقعی خود را وارد کنید، زمان را انتخاب کنید و آدرس موقت خود را دریافت کنید! این ایمیل در مدت زمان تعیین شده توسط شما که بین ۳۰ دقیقه تا ۱ سال است معتبر می‌باشد و کلیه ایمیل ها را به آن آدرس وارد شده می فرستد.

۳- http://10minutemail.com

فقط به آدرس بالا بروید و از آدرس موقتی رندم آن استفاده کنید مدت اعتبار آن ۱۰ دقیقه است که قابل تمدید کردن است. دقت کنید که این سایت از روی آی پی شما را شناسایی می کند. از این ساده تر دیگر نمی‌شود! ضمنا واسط کاربری این سایت به زبان های مختلف از جمله فارسی می باشد.

۴- http://www.tempomail.fr

ایمیل واقعی، زمان اعتبار و کدامنتیتی را وارد کنید و ایمیل خود را دریافت کنید. این سایت یک پلاگین فایرفاکس نیز مخصوص این کار دارد!

۵- http://www.mytrashmail.com

مانند سایت بالا که البته مقداری امکانات بیشتری دارد از جمله امکان فروارد و … دارد.

6- http://www.emeil.ir

با این سایت ایرانی ایمیل موقت، می‌توانید ایمیل موقت 20 دقیقه ای (با امکان تمدید) خود را ایجاد کنید. از ویژگی های این ایمیل موقت امکان خواندن ایمیل ها با RRS می‌باشد.

7- http://www.mailexpire.com

این وب سایت هم امکان ایجاد ایمیل موقت با طول عمر 12 ساعت تا 3 ماه را به شما می دهد.

8- http://www.mailinator.com

یک ایمیل موقت بر روی این سایت برایتان ساخته می شود که از طریق سابدامین نیز قابل دسترس می‌باشد.