تصویر نمایه یا چهرک همان تصویری از شما است که در کنار تعاملات شما در سرویس‌های تحت وب مانند شبکه های اجتماعی به عنوان نماد و تصویری از شما نمایش گذاشته می‌شود. به جای تصویر نمایه از عباراتی چون آواتار، عکس پروفایل و تصویر کاربری نیز استفاده می‌کنند.

احتمالا شما هم برخی از افراد را دیده اید که از تصویر کارتونی برای نمایه خود استفاده می‌کنند. اگر شما هم دلتان می‌خواهد تصویر نمایه انیمیشنی داشته باشید به شما مژده می‌دهم که در این پست قصد معرفی 3 سرویس تحت وب را دارم که با کمک آنها می‌توانید تصویر نمایه کارتونی (آواتار کارتونی) برای خود بسازید.

تصویر نمایه کارتونی

mangatar.net

در این وب سایت می‌توانید تصویر نمایه کارتونی (مانگایی) دلخواه خود را بسازید و آن را در اندازه های مختلف ذخیره کنید. از ویژگی های مهم این سایت امکان ارائه تصویر نمای شما در اندازه کاور (تصویر روی جلد) است.

faceyourmanga.com

یکی از اولین و محبوب‌ترین سایت‌های طراحی تصویر نمایه کارتونی می‌باشد که جزئیات زیادی داشته و با استفاده از آن می‌توانید تصویر نمایه کارتونی شبیه به خودتان را ایجاد کنید.خسرو

pickaface.net

با کمک این سایت نیز می‌توانید در کمتر از 3 دقیقه تصویر کارتونی خود را بسازید و از آن در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. تصویر روبرو را در این سایت ساختم تا برای تصویر نمایه خودم در ایران آتا استفاده کنم.

امیدوارم از این مطلب راضی بوده باشید. خوشحال می‌شوم شما نیز تجربیات خود در این رابطه را در بخش نظرات برایم بفرستید.