دروغ های 13 گوگلیوتیوب در سال 2005 با هدف شناسایی بهترین ویدئو شروع به کار کرد و حال با معرفی برترین ویدئوها در روز اول آوریل به کار خود پایان می‌دهد و تمام ویدئوها از آن پاک خواهند شد. اطلاعات بیشتر را در وبلاگ رسمی یوتیوب بخوانید!

گوگل سرویس Google Nose را معرفی کرد که به این امکان را به شما می‌دهد که بوی عباراتی را که جستوجو می‌کنید را از پشت صفحه نمایش استنشاق کنید. در مورد این سرویس بیشتر بخوانید!

جیمیل (برترین سرویس دهنده پست الکترونیک) آبی می‌شود و کلی تغییرات باحال دیگر. این خبری بود که در اول آوریل امسال در وبلاگ رسمی جیمیل مشاهده کردیم.

وبلاگ رسمی سرویس نقشه گوگل هم با نوشتن تاریخچه ای از گنج کاپیتان ویلیام کید، از از تمام کاربران خواسته است تا برای یافتن رمز و راز نقشه گنج کاپیتان کید همکاری کنند. سرنخ هایی را که تاکنون کاربران یافته اند را هم می‌توانید در صفحه گوگل+ گوگل مپ ببینید.

در وبلاگ رسمی سازمانی گوگل پستی در رابطه با الگوریتم رفتاری نوشته است که کمک می‌کند تا شما سرحال‌تر شوید.

گوگل آنالیز به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از فلاپی دیسک، سی دی ها و حتی بر روی کاغذهای پاپیروس از آمار و اطلاعات سایت خود خروجی بگیرید. همچنین می‌توانید گزارشات را با استفاده از دستگاه های فکس، تلگراف و حتی کبوتران نامه بر نیز دریافت کنید. اطلاعات بیشتر را در وبلاگ رسمی گوگل آنالیز بخوانید.

در وبلاگ بازرگانی گوگل در مورد تکنولوژی تلفن همراه هوشمندی می‌خوانیم که نیاز شما برای یافتن نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانکی را برآورده می‌کند. کافی است با استفاده از اطلاعات کارت بانکی با گوشی خود به بانک مربوطه متصل شوید و پول نقد را از طریق گوشی هوشمند خود دریافت کنید. در این‌رابطه بیشتر بخوانید.

Google SCHMICK نام یکی از سرویس‌های گوگل است که با آن می‌توانید بدون صرف هزینه و زمان زیاد تغییراتی در نمای خارجی خانه خود ایجاد کنید. در این‌رابطه بیشتر بخوانید.

Patapata نام دستگاهی است که کارمندان گوگل ژاپن آن را ابداع کرده اند. برای تایپ سریع کافی است انگشت خود را بر روی تنها دکمه این دستگاه فشار دهید، سازندگان دستگاه عملکرد آن را تضمین می‌کنند. در مورد پاتاپاتا بیشتر بخوانید.

به نظر شما جالب‌ترین دروغ اول آوریل گوگل کدام یک است؟