هر کسی دوست دارد در محل کار خود لباس‌های شیک و جذابی بپوشد، مخصوصا هنگامی که با مشتریان و شرکای تجاری روبرو می‌شود. با این حال، امروزه صنعت مد به سمت لباس‌های تنگ و چسبان سوق پیدا کرده است. گاهی که برای ملاقات بعضی از دوستانم به دفتر کارشان مراجعه می‌کنم واقعا تعجب می‌کنم که آنها چگونه مثلا 8 ساعت لباس‌هایی را می‌پوشند که در آن احساس راحتی نمی‌کنند!

کت و شلوار مارک و شیک شما هرچه‌قدر هم که برازنده وجودتان باشد، اگر در آن احساس راحتی نکنید، نه تنها باعث موفقیت کاری شما نمی‌شود، بلکه باعث می‌شود احساس راحتی نکنید و حتی ممکن است باعث بروز مشکلاتی در سلامتی جسمی و روانی شما شود. پس سعی کنید هنگام کار کردن لباسی را بپوشید که در آن احساس راحتی کنید. (البته برای برخی مشاغل ایمنی بودن لباس نیز مهم است)

همینطور یک صندلی و طرز نشتن مناسب بر روی آن می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش بهره‌وری شما و همکاران‌تان داشته باشد. یک صندلی ارگونومیک طوری طراحی شده است که علاوه بر حفظ سلامتی شما باعث راحتی و در نتیجه افزایش بهره‌وری کاری در شما می‌شود. از همه این‌ها گذشته از نشستن طولانی مدت بر روی صندلی بپرهیزید و سعی کنید هر روز حداقل 7 دقیقه ورزش کنید تا سلامت بمانید.