فرزند نوپای مایکروسافت با وجود سن و سال کم، ساکت و سربه‌راه است و بدون اذیت و آزار نابجا کار خودش را به خوبی انجام می‌دهد. آفرین پسر گلم!

Microsoft Security Essentialsاگر از طرز کار ضد ویروس‌ها سر در نمی‌آورید، هیچ پاسخی برای کادرهایی که مدام پرسش‌های فنی پیرامون فایل‌ها می‌پرسد ندارید، نمی‌دانید چطور و در چه فاصله زمانی برنامه خود را به روز کنید، و از همه مهمتر پولی نمیخواهید خرج کنید، می‌توانید به ضد ویروس مایکروسافت مهاجرت کنید!

قدم اول و آخر انتخاب برنامه با توجه به نوع سیستم عامل رایانه‌تان است. بعد، چند لحظه صبر کنید تا آن را دریافت کنید، حال برنامه را اجرا کرده و به زبانه Update رفته و دکمه بزرگ را بفشارید تا به‌روز شود.

این برنامه کاملاً رایگان قدرت برنامه‌نویسی تیم مایکروسافت را یدک می‌کشد، از فن‌آوری‌های به‌روز و هماهنگ با ویندوز بهره می‌برد و هیچ گونه تداخلی با سیستم عامل شما نداشته و سرعت رایانه عزیزتان را کند نمی‌کند. از همه این موارد مهمتر، به‌روزرسانی خودکار برنامه در فواصل منظم است که یک دنیا ارزش دارد.

کار کردن با آن فوق‌العاده ساده است، کافی است حواستان به نشانه‌ی کنار ساعت ویندوز باشد، اگر سبز بود، یعنی همه چیز بر وفق مراد است ولی اگر قرمز بود، بر روی آن کلیک بزنید و به سادگی مورد را رفع کنید.

پیشنهاد می‌کنیم اگر تاکنون بر روی رایانه ‌شخصی‌تان هیچ برنامه ضد ویروسی نصب نکرده‌اید یا اینکه برنامه‌تان به‌روز نیست، از سر کنجکاوی هم که شده Security Essentials مایکروسافت را امتحان کنید که پشیمان نمی‌شوید!

خصوصیات ضد ویروسی مایکروسافت:

  • حفاظت در برابر ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و سایر بدافزارها
  • هماهنگی کامل با سیستم‌عامل 7، ویستا و XP
  • به روز رسانی خودکار و مرتب
  • بدون نصب هرگونه نرم‌افزار ناخواسته
  • نصب بی‌نهایت ساده و کاربری فوق‌العاده راحت

دریافت رایگان