تصویر پس زمینه بهاری

ما دوست داریم علایق، عقاید و باورهایمان را به دیگران منعکس کنیم و از فناوری نیز در این راه کمک می‌گیریم. تصویر پس‌زمینه یکی از مواردی است که در رایانه‌ها، گوشی‌های همراه و دیگر ابزارهای دیجیتال می‌توانیم آن‌را منطبق با سلیقه خود تغییر دهیم.

ما انتخاب‌های بسیاری برای تصویر زمینه دسکتاپ رایانه خود داریم. اغلب افراد تصویر زمینه را بر اساس شخصیت و علایق خود برمی‌گزینند. همان‌گونه که تصویر پس‌زمینه برای افراد مهم است و می‌تواند صفات شخصیتی آنها را نشان دهد، برای سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز مهم است و می‌تواند ابزار قدرتمندی در ایجاد هویت برای آنها باشد.

برای یافتن تصاویر پس‌زمینه جدید موردنظر خود کافی است جستوجویی در گوگل انجام دهید. سایت‌های زیادی هستند که به ارائه تصاویر زمینه رایگان می‌پردازند. کافی است به یکی از این سایت‌ها مراجعه کنید و تصویر مورد نظرتان را با اندازه دلخواه به رایگان دانلود کنید.

همینطور برای تصویر زمینه رایانه خود می‌توانید یکی از عکس‌هایی که با دوربین عکاسی خود ثبت کرده اید را قرار دهید. البته در صورتی که طراح ماهری باشید می‌توانید تصویر پس‌زمینه اختصاصی برای خود طراحی کنید.

در این پست 92 تصویر پس‌زمینه در اندازه بزرگ و با کیفیت بالا (مناسب برای رایانه های رومیزی و لپ‌تاپ) به مناسبت فرارسیدن بهار 92 برای دانلود قرار داده ایم. پیشنهاد می‌کنم تصویر پس‌زمینه رایانه‌تان را نیز چون دل‌هایتان بهاری کنید!

دانلود بخش نخست با 23 تصویر و حجم 30 مگابایت.

دانلود بخش دوم با 23 تصویر و حجم 23 مگابایت.

دانلود بخش سوم با 46 تصویر و حجم 13 مگابایت.