سال 1392 سال خوبی برای طراحان و فروشندگان اینترنتی لباس بود. در این سال طرح‌های جدید بسیاری وارد بازار اینترنتی لباس ایران شدند که در این میان برخی توانستند علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جذب کنند. در این پست به معرفی 10 محصول پرفروش اینترنتی سال 92 در دسته بندی پوشاک زنانه می‌پردازیم:

مانتو تابستانه ترمه

مانتو تابستانه طرح ترمه دوخته شده از بهترین پارچه الیاف پنبه است. این مانتو با طراحی شکیل و سنتی ایرانی تولید شده است. در طراحی این مانتو از طرح های بسیار زیبای نقوش ایرانی استفاده شده است.

 مانتو تابستانه گیلدا

در دوخت مانتو تابستانه طرح گیلدا از بهترین پارچه نخی استفاده شده است. این مانتو بصورت دو رنگ طراحی شده است. در طراحی این مانتو از نقش های بسیار زیبای آجر چینی استفاده شده است.

مانتو پاييزه طرح يلدا

در دوخت این مانتو از الیاف پنبه استفاده شده است. مانتوی طرح یلدا در 4 رنگ قرمز، سرمه ای، قهوه ای و مشکی ارائه شده است.

ساپورت طرح دار بهاره نیکیتا

این ساپورت از بهترین پارچه ی تریکو ترک 97 درصد نخ تهیه شده است، که قابلیت کشش و مقاومت بالا برای هر سایز را داراست. این پارچه در طول زمان پرز یا نخ نما نمی‌شود از دیگر مزایای این پارچه خنک بودن آن است که استفاده آن را در بهار و تابستان فراهم می‌کند. این ساپورت در چهار رنگ مشکی، سرمه ای، طوسی و قهوه ای تیره ارائه شده است. طرح چاپ شده این ساپورت یک طرح انحصاری است.

ست مانتو و ساپورت ارغوان

این اولین ست مانتو و ساپورتی بود که در فروشگاه های اینترنتی ایرانی ارائه شد. رنگ مانتو به رنگ سورمه ای تیره، کمربند مانتو ترکیبی از سورمه ای وفیروزه ای و چاپ قسمت پایینی مانتو ترکیبی از گل های تزئینی است که هماهنگی کامل را با ساپوت فراهم کرده است. کمربند داخلی این مانتو قابلیت تنظیم را برای سایزهای مختلف پوششی فراهم کرده است.

ست پالتو و تونیک زمستانه پرند

در طراحی این پالتو از چندین خلاقیت استفاده شده که آن را از دیگر محصولات موجود در بازار جدا می‌کند. دو طرف پالتو با یک سنجاق چوبی زیبا به هم اتصال پیدا می‌کند که زیبایی کار را دو صد چندان می‌کند. در طرح چاپ شده روی کار سعی شده از دیگر طرح های دیده شده، جدایی گرفته و شکل تازه ای را برای کار به ارمغان بیاورد. پارچه دوخت این پالتو به رنگ خاکستری تیره و از بهترین پارچه ی فوتر می باشد.

ست سارافون و گردنبند بهار

سارافون این ست از بهترین پارچه ترگال دوخته شده و در دو رنگ بنفش و بژ طلایی طراحی شده است. این سارافون بصورت جلو باز می‌باشد که با یک کمربند به هم اتصال پیدا می‌کند. سارافون بصورت تک سایز ارائه شده و مناسب برای سایزهای 36 تا 42 می باشد. در این ست از یک گردنبد زیبا با مهره های چوبی رنگی متناسب با فضای دل انگیز بهاری استفاده شده است که زیبایی کار را دو صد چندان می‌کند. طراحی روی پارچه این کار که به فضای بهار و پرندگان اشاره دارد.

مقنعه شال دار مهتاب و مقنعه بيتا

این دو مقنعه نیز با طرح های زیبا و ابتکاری توانستند بسیاری از مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی ایران را به سمت خود جذب کنند.

شلوار سنبادی

جنس این شلوار  نخی بوده و دارای رنگبندی مشکی، آبی تیره، فیروزه ای، سبز سیدی، قرمز، نارنجی و زرد می‌باشد. شلوار سندبادی فری سایز بوده و دارای طراحی منحصر به فردی می‌باشد.