اگر فکر می‌کنید فرزندتان در مقابل شما برای برخی از رفتارهاش قلدری می‌کند یا تماس های مشکوک دارد و یا از وب سایت های مبتذل در اواخر شب بازدید می‌کند با این سیم کارت شما می‌توانید خودتان از راه دور گوشی همراه او را کنترل کنید.

سیستم Bemilo با نصب بر روی شبکه وودافون، به والدین سرویسی را ارئه می‌دهد که از راه دور از یک وب سایت تنظیمات کامپیوتری سیم کارت فرزندشان را طوری تنظیم کنند که از طریق آن خودشان تعیین کنند که در چه ساعاتی از روز فرزنشان حق استفاده از خدمات موبایل مانند (آنلاین شدن، پیامک زدن یا مکالمه) را دارد. این سیم کارت شبیه سیم کارت هایی است که از شبکه ها می‌خرید با این ویژگی که با استفاده از آن می‌توانید کنترل همه جانبه ای بر رفتار فرزندتان داشته باشید به طور مثال شما تعیین می‌کنید که فرزندتان با چه افرادی و در چه زمانهایی می‌تواند مکالمه کند یا حتی در ساعات مدرسه گوشی همراه او را از راه دور خاموش کنید.

برای تهیه این سیم کارت، والدین در ابتدا باید یک بسته ایمنی را با سیم کارت داخلی خریداری کنند و بعد آن را بر تلفن همراه فرزندشان نصب کنند. از طریق این سیم کارت مبلغ قبض تلفن همراه بچه ها را نیز خودتان تعیین می کنید.

با این سیم کارت حداقل شب‌ها والدین می‌توانند با آرامش به خواب بروند که فرزندشان در طول شب دارای محدودیت در استفاده از تلفن همراهش می‌باشد و از این طریق موفقیت بیشتری در تربیت نوجوان‌شان خواهند داشت.

منبع +