حسگرهای خانگی

با روز به روز مدرنتر شدن خانه های شما کنترل کردن آن از نور گرفته تا موسیقی با گجت های جدید آسانتر می‌شود. این فناوری جدید که ترموستات خانگی نام دارد، به iPod متصل می‌شود به کمک شما آمده است تا هنگامی که در منزل تشریف ندارید بتوانید با کنترل از راه دور مراقب اموری باشید که در خانه اتفاق می افتد.

این ترموستات به شکل دایره است و رنگ آن به گونه ای است که می‌توان آن را بر هر دیواری نصب کرد این بدین معناست که این گجت دارای طراحی ظریفی مشابه آی‌پاد و نیز با رابط کاربری آسانی است.

به طور مثال اگر هر روز صبح برای تنظیم دمای منزل به شوفاژخانه می‌روید و دما را تا 70 درجه تنظیم می کنید با این گجت جدید اگر یک روز این کار فراموش شد یا اصلا در منزل نبودید به طور خودکار با استفاده از حسگرهای حرکتی نبودن شما را حس می‌کند واز طریق الگوهایی که از رفتار و عملکردهای روزانه شما آموخته و در خود ذخیره کرده این تنظیمات را انجام می دهد.

هدف از این ترموستات خانگی صرفه جویی در هزینه و انرژی و وقت شماست. با استفاده از فن آوری IOS می‌توانید خانه تان را از راه دور از طریق اتصال به کابل wi-fi هر وسیله ای را در منزل کنترل کنید. مثلا دستگاه تصفیه هوا را کنترلی کنید یا بخاری را قبل از این که بچه ها به خانه برگردند روشن کنید.

این ترموستات خانگی به راحتی قابل نصب است و شما می‌توانید از طریق یک فیلم آموزشی وابزاهای مورد نیاز برای نصب که همراه این گجت است خودتان آن را در منزل نصب کنید.